BOZCAADA – ÇANAKKALE / 39.820244, 26.005720

Bozcaada Camping, Çanakkale’nin Bozcaada’da ilçesindedir. Ada’nın güneyinde yer alan kamp alanımız ada merkezine 5 km, denize ise sadece 200 metre uzaklıktadır. Bulunduğu mevkii Ayazma Plajı’na yaklaşık 300 metre uzaklıktaki Sulubahçe mevkiidir. Kamp alanımız 7,5 dönüm bir araziye konuşlanmıştır.

Kamp alanımızın bir bölümü çam ağaçlarıyla kaplıdır. Giriş bölümündeki kısımda ise ağaç bulunmamakta, gölgelikler – ağaç tenteler ile çadırlar ve kamp sakinlerimize gölgelik alan yaratılmıştır.

Kamp alanımız karavan ve çadır kampı için birebirdir. 220V elektrik dağıtan kutular ve prizler kamp alanımızın her yerine dağıtılmış durumdadır. Çadırı, uyku tulumu, matı olmayan müşterilerimize, tesis çadırlarında konaklama imkanı sağlanmaktadır. Dileyen müşterilerimiz için 9 adet 3 kişilik WC,duş bulunmayıp bir tek, bir çift kişilik yatak bulunan bungalovlar ayrıca 2 adet içerisinde WC , duşu bulunan çift kişilik bungalovlar mevcuttur.

Bozcaada Camping’e ada merkezinden sıklıkla kalkan minibüslerle, taksiyle veya özel aracınızla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Denize ulaşmak için ise sadece birkaç dakika yürümeniz yetecektir. Ayazma ve Habbele Plajı 300 metre, Sulubahçe Plajı ise 200 metre uzaklıktadır.

Okudunuz mu?   DUMLUPINAR ANITI

Kamp alanımızda her gün taze kahvaltı, soğuk ve sıcak mezeler, özel ve yöreye ait yemekler hazırlanmaktadır. Sıcak, soğuk ve alkollü içeceklerin her çeşidi bulunmaktadır.

Bozcaada Camping, her yıl Mayıs ayından Ekim ayına kadar açık kalır. Kışın ise kamp alanımız kapalıdır.

Bozcaada’yı ziyaret edenler zaten farklılığı beraberlerinde taşıyan insanlardır. İstanbul’un karmaşıklığından sıyrılıp gelen misafirlerimizi yine dört duvar arasına tıkmayarak, doğayla iç içe, ister çadırda, ister bungalovda, isterse kendi karavanında kamp imkânı veren, güleç yüzlü, işini seven ve yardımcı olan personelimizle size gökyüzündeki yıldızların altında bir kaçamak vaat ediyoruz. Fazlasını lütfen beklemeyiniz.

Çadırı kendisi getirenler; kişi başı; 30 TL / 10 EUR

Resim:
TURİZM İNDEKSİ
Kaynak:
http://campingbozcaada.com/

Adres:
Alay Bey Mah. Eski Kule Mevki No:15, Bozcaada Merkez
Tel: (0286) 697 0442
BOZCAADA – ÇANAKKALE