BOZCAADA – ÇANAKKALE / 39.834733,26.068957

1981 Yılında Bozcaada ya gezi amaçlı gelişimiz ada hayranlığına dönüşmüştür. Ada’ya yerleşme nedenlerimizden biri de mesleki deneyim ve bilgi birikimimizi yatırıma dönüştürüp kaliteli hizmet vermeyi amaçlamamızdandır.

Kısa zaman dilimi içersinde, yöresel lezzetlerden oluşan bazı ürünleri üretim zincirimize katarak çeşitlerimiz zenginleştirilmiş ve değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Günümüzde Bozcada ile özdeşleşmiş bir marka olan BOZCAADA ÇiCEK PASTANESİ; geleneksel pastane lezzetleri ile günümüzün yenilikçi ürün çeşitliliğini birleştirmeyi başarmıştır.

Organik ürünler ve hijyenik üretim tesisleri ile, geleneksel Türk damak tadına hitap eden Pastane ürünleri, Çörek, Kurabiye ve Pasta çeşitlerinin yanı sıra Farklı Kültürlerin Ortak Yaşamı düşüncesinden yola çıkarak, Bozcaada’ya özgü Rum Tatlarının özelliklerini taşıyan ve kaybolmuş lezzetleri de kaynağından araştırıp, geliştirip gün ışığına çıkarıp, üretim programına dahil ederek sofralara ulaştırmaktadır.

Okudunuz mu?   YILDIZKOY KAMP

Çanakkale’nin en gözde tatil beldesi olan Bozcaada da ÇiÇEK PASTANESİ olarak; farklı ürün yelpazesi ve sıcak bir aile ortamı atmosferiyle, günün her saatinde hizmetinizdedir.

Resim:
http://bozcaadacicekfirin.com/galeri.html
Kaynak:
http://bozcaadacicekfirin.com/k/bozcaada-cicek-pastanesi/2/

Adres:
Alaybey Mahallesi, Cumhuriyet meydanı No:17
Telefon: (0286) 697 82 26
Bozcaada/Çanakkale