BAYRAMPAŞA – İSTANBUL / 41.063476, 28.888022
PARKADA 30 Temmuz 2003 tarihinde, Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan; Türkiye’nin en büyük eğlence – dinlence parkı PARKADA 3 yılım geride bıraktı.

270 dönüm arazide hizmet veren PARKADA’nın içerisinde; cafeler, restaurantiar. sppr kompleksi (basket, plaj voleybolu, tenis ), çocuk oyun parkları, 1 km’lik koşu parkuru, gezi alanları, 4000 kişilik amfıtiyatro. 700 kişilik yazlık sinema. 10 dönümlük gölet ve 110 dönümlük yeşil alan bulunmaktadır.

Tüm bu alanların İstanbulluların ihtiyaçlarına yönelik yapılanma hassasiyeti doğrultusunda yönetilmektedir, Bu yönetimin kurgulanmasında; özellikle içki satışı yapılmayan ve yüksek oranda yeşil alan mevcudiyetine sahip bir yer olması dolayısıyla aile ve çocuk ağırlıklı hassasiyet birinci derecede önemli değer taşımaktadır Zıyarteçiierımızm çocukları ile birlikte PARKADA’ya gelmesi ve her türlü ihtyaçlarını ailecek karşılayabilmeleri en önemli kazanç olmaktadır. İstanbul için son derece önemli bir proje olmasının tek başına yetmeyeceği, ancak yukarıda sayılan kriterleri de, ilkelerinin en başına özel olarak yerleştirilmiş bir yönetim anlayışının, asıl başarıyı sağlayacağı bilinmektedir.

Okudunuz mu?   ALMAN ÇEŞMESİ

Burada sağlanacak başarı, İstanbul için bir değerin daha kazndırılmasma eşittir. PARKADA Yönetimi olarak bizlerin hedefi de bu başarıya ulaşmaktır. Hedefe ulaşıldığında hem kurumsal olarak başarı sağlanacak, hem de İstanbul için sağlanmış olan bir değerin oluşumuna katkı sağlamanın gururu paylaşılacaktır

Böyiesı bir proje ve yönetim anlayışında önemli olan yol açıklığının mümkün olabilmesidir PARKADA Yönetimi olarak biz, işe başladığımız günden bu güne kadar hedefimizden sapmadık, sapmayı düşünmedik ve ısrarla yolumuzu devam etmeye çalışıyoruz

Her geçen gün kendini biraz daha yenileyen PARKADA olarak BİZ, sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız.

Resim:
http://www.parkada.com.tr/
Kaynak:
http://www.parkada.com.tr/

Adres:
Yıldırım Mahallesi,
34045 Bayrampaşa/Istanbul